Scuba Diver: Podstawowy Kurs Nurkowania

kurs nurkowania - info do pobrania


Kurs nurkowania SCUBA DIVER jest podstawowym kursem certyfikacyjnym nurkowania ze sprzętem powietrznym SCUBA. Pokrywa on fundamenty wiedzy i umiejętności niezbędne do bezpiecznego nurkowania. Po pomyślnym ukończeniu kursu absolwent uznawany jest za kompetentnego do samodzielnego nurkowania na wodach otwartych (z równorzędnie wyszkolonym partnerem nurkowym) do głębokości 18 m. pod warunkiem, że nurkuje nie głębiej i w podobnych warunkach jak na kursie.
Z nami JESTEŚCIE BEZPIECZNI, bo w naszej Szkole obowiązkowo NAUCZYCIE SIĘ RATOWNICTWA NURKOWEGO! Przecież bezpieczeństwo TO PODSTAWA – a niestety rzadko gdzie, już na KURSIE PODSTAWOWYM ZDOBĘDZIECIE te NAJWAŻNIEJSZE UMIEJĘTNOŚCI! Sami sprawdźcie, że tak jest!


Junior Scuba Diver - NURKOWANIE DZIECI - info do pobrania


Wymagania wstępne:

- wiek: minimum 15 lat (Junior 10 lat)

- ogólnie dobry stan zdrowia (brak przeciwwskazań do nurkowania)

- podstawowe umiejętności pływackie (bez sprzętu, styl dowolny)


Kurs:

- wykłady ~ 10h teoretycznych

- zajęcia basenowe 6 sesji (~ 1h zajęcia powierzchniowe + 30' w wodzie; sesje mogą być połączone)

- nurkowanie na wodach otwartych: 4-5 nurkowań


Cena: 1950 pln zawiera: szkolenie (wynagrodzenie instruktora na ww), podręcznik kursanta (w formie elektronicznej), tabele nurkowe, logbook, wypożyczenie kompletnego sprzętu na ww czas trwania kursu (bez ABC).


Cena nie zawiera: certyfikatu NAUI (ok. 45€), kosztów basenowych (wynajem toru, wstęp instruktora i kursantów, dojazdu i ładowania butli przez instruktora) oraz kosztów zorganizowanego przez nas wyjazdu na wody otwarte.


Minimalna grupa: 3 osoby.

Cena kursu w trybie indywidualnym (1-2 os.): 3900 pln (+ koszty). Uwaga! Jest MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI NA RATY :)