o nas2.jpg
logo_NAUI
logo_DAN
logo_xdivers.jpg
onas - margi_m

Kasia Jacak


Divemaster, Normoxic Trimix Diver, EFR/DAN


Podwodna oaza spokoju. Zawsze uśmiechnięta miłośniczka teatru (w każdym jego przejawie), filozofii oraz bałtyckiego nurkowania wrakowego.

onas_budyn.jpg
onas_marta.jpg

Marta Wyszkowska - asystentka


ASD NAUI, EFR , EFR/DAN


Zawsze marzyła o nurkowaniu, ale po kursie podstawowym zrobionym w Egipcie stwierdziła, że już nigdy więcej nie wejdzie do wody... Na szczęście, dzięki uporowi i trwającym trzy lata rozmowom z Margitą - dała się namówić na nura. Wyszła zachwycona i… tak już zostało. Z sukcesem wróciła pod wodę. W wolnych chwilach, oprócz nurkowania, razem w mężem sędziuje rajdy samochodowe lub wystawia swojego dwukilogramowego zaczepno-obronnego psa marki TOY :)

Bartek Wyszkowski


Divemaster NAUI # 55569, Technical Nitrox Diver, Wreck Diver, Ice Diver, EFR/DAN


Od początku drogi nurkowej fascynowały go wraki. Uwielbia zaglądać w ich stalowe szczeliny. Nieustannie szlifuje swoje umiejętności nurkowe i podnosi uprawnienia. Nurkowanie powoduje, że spotyka na swojej drodze wspaniałych ludzi, którzy podzielają jego pasję. Skutecznie wciąga w nurkowanie swoją Ukochaną. Jego wielkim sukcesem jest fakt, że jego Mama ukończyła kurs nurkowania przy którym asystował i cały czas nurkuje :) Lekki "ironista" polskich nurków technicznych, który wbija się w suchy skafander a na plecy zakłada twina.


W czasie wolnym od nurkowania zajmuje się rajdami samochodowymi. Występował w roli kierowcy, teraz jest pilotem. Interesuje się również hodowlą psów www.babahatim.pl. Zawodowo - człowiek orkiestra. Magister psychologii sportu, operator kamery w pewnym programie telewizyjnym o pracy policji, realizator zadań specjalnych w rodzinnej firmie.

onas_bero_nowe.jpg

Margita Ślizowska "Syrenka"


Instruktor nurkowania: NAUI #51574, Instruktor Pierwszej Pomocy Przedmedycznej EFR #4332, Instruktor Pierwszej Pomocy Tlenowej DAN #236854


Nurek techniczny: Cave Diver, Trimix Diver, Technical Divemaster, Wreck Diver, Ice Diver, Trimix Gas Blender&Oxygen Service Technician


W nurkowaniu zakochała się od pierwszego wejrzenia miłością bezgraniczną.

Od tego czasu nurkuje wszędzie, gdzie tylko się da i nieustannie chce więcej.

Od początku pociągały ją przepastne wnętrzności wraków. Później zachwyciła magia jaskiń. Nurkowanie dla niej to spokój ciała i umysłu, wyzwolenie spod władzy szarej codzienności, niezwykła siła medytacji, uważne wsłuchiwanie się we własny oddech oraz poznawanie i doskonalenie własnego "ja".


"Bogactwo jest jak woda morska: im więcej pijesz, tym większe masz pragnienie." Arthur Schopenhauer


Uwielbia uczyć dzieci oraz wrażliwe panie. Satysfakcję sprawia jej zgłębianie

i rozwiązywanie psychologicznych problemów nurkowych oraz szlifowanie konkretnych fragmentów warsztatu nurkowego.


JJest współzałożycielem Safe Water Association - stowarzyszenia promującego bezpieczeństwo w nurkowaniu i przebywaniu w środowisku wodnym, a przez ponad pięć lat pełniła w nim funkcję wiceprezesa i zajmowała się oprawą graficzną SWA.


"Na świecie nie ma nic bardziej giętkiego ani delikatnego niż woda; a jednak nie ma też niczego, co przewyższa ją twardością i siłą" Lao-tse, chiński mistrz tao


margita@xdivers.pl

+48 501 013 413Copyright by Xdivers 2014